עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מסכי אוויר מחוזקים

01/11/2017 11:47
רוני
מסכי אוויר

שימוש במסכי אוויר מחוזקים נעשית הרבה בכניסה ויציאה של חנויות. מסכי אוויר מחוזקים מיועדים לשמור על סביבה ממוזגת מאיבוד אנרגיה וסיוע לצמצום חדירת עשן, ריחות, אבק וחרקים מעופפים. מסכי אוויר יוצרים חוצץ בין תנאי אקלים חיצוניים לתנאי האקלים באזור החנות או החלל אליו מיועדת התקנת מסכי אוויר מחוזקים.

היתרון המרכזי של מסכי אוויר מחוזקים, מלבד ייצוב הטמפרטורה הרצויה בתוך החנות, הינו תרומתו לחיסכון ניכר בתצרוכת החשמל. מסך האוויר מונע בריחה של כ-70% מהאוויר הממוזג, ובכך תורם לעבודה מופחתת של מיזוג האוויר, המהווה חלק גדול מאוד מצריכת החשמל בקיץ. בשורה התחתונה שימוש במסך אוויר יכול להוביל לחסכון של משמעותי מהוצאות החשמל על מיזוג האוויר. מסכים אלו מותאמים במיוחד לאקלים בישראל בעוצמה ובכמות האוויר שהם מספקים.


>> לצפייה במפרט מסכי אוויר מסוג זה - לחצו כאן


במצבים קיצוניים של הבדלי טמפרטורה ומזג אוויר בין החלל בחנות לבין מזג האוויר מחוץ לחנות, מסכי האויר המחוזקים יהוו חציצה מפני השפעות חיצוניות של טמפרטורה קרה במיוחד או חמה במיוחד. זרימת אוויר מואצת במסכי אוויר מחוזקים מאפשר הגנה מפני חרקים שונים הנמשכים למקור האור והטמפרטורה בחנות. הם גם מגנים מפני רוחות במצב בו דלתות החנות חייבות להישאר פתוחות.


כיום ישנם מגוון סוגים וגדלים שונים המבטיחים מסכי אוויר מחוזקים שיעשו את העבודה עבורכם. אבל בכל מקרה יש להיוועץ עם חברות המשווקות מוצר זה. רצוי שבעל המקצוע יבדוק את הצורך למסכי אוויר מחוזקים בשטח עצמו ויקבע את הסוג והגודל הנדרשים. זואת על מנת להשיג את היתרונות שלשמן מותקנים מסכי אוויר מחוזקים.


במקומות גדולים בעלי חללים גבוהים ורחבים מאד כמו מפעלי תעשייה, רשתות מזון וחנויות כלבו, הרבה פעמים קשה לשמור על סביבה סגורה והרמטית שתשמר את רמת הטמפרטורה האידאלית. על כן מסכי אוויר מחוזקים הם פתרון יעיל וחסכוני לאורך זמן. אלה יעשו את העבודה בצורה יעילה, חסכונית ולאורך זמן. בפעולתם רבת העוצמה, מסכי אוויר מחוזקים משמרים את הטמפרטורה ויוצרים אווירה נינוחה מעצם השהייה בחלל הגדול ובטמפרטורה הדרושה.

רוני
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: