עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הצורך בשטיחי כניסה למשרדים

13/11/2017 12:09
רוני

אחד המוצרים הנדרשים בכדי לשמר סביבת עבודה נקייה ונעימה במשרדים הינו הצורך בשטיחי כניסה למשרדים. בין אם המשרדים נמצאים בתוך בניין או בין אם הכניסה אליהם ישירות מהרחוב, כחלק מהכניסה למשרדים ישנו צורך בשטיחי כניסה.


שטיחי כניסה למשרדים חייבים להיות בעלי אפקט של ספיחה של נוזלים, לכלוך ואבק בכמויות אדירות. לפיכך על שטיחי הכניסה למשרדים להיות בעלי נפח שיכול להכיל כמויות של לכלוך, בוץ, ואחרים ברמה יומיומית. כך בעצם ניתן לשמור על כניסה נעימה למשרדים ועל ניקיון ונראות הולמת.


שטיחי כניסה למשרדים אמורים לספוח כמות רבה של לכלוך. ויחד עם זאת מחייבת ניקוי השטיחים באופן שוטף על מנת לשמר אותו ובעיקר לא לאבד מיכולת השגת המטרה שלשמה הוא מונח בכניסה למשרדים.

בנוסף לשטיחי הכניסה מחוץ למשרדים ניתן להוסיף שטיח נוסף הנקרא שטיח סף אשר גם מאפשר לספוח בשנית שאריות של לכלוך הנאספים מבחוץ וגם מתוך חללי המשרדים. מגוון שטיחי כניסה למשרדים ניתנים להשגה כיום מחומרי גלם איכותיים בעלי עמידות גבוהה מפני התבלות ושימוש רב. בנוסף ניתן כיום להשיג שטיחי כניסה למשרדים בעיצוב ייחודי כולל הדפס לוגו של בית העסק וכיתובים שונים.


הצורך בשטיחי כניסה למשרדים, הינו חלק בלתי נפרד מריהוט המשרדים ועל כן ניתן להשיגו בגדלים שונים וברוחב מותאם לגודל הכניסה. כמו כן, ניתן להשיג שטיחי כניסה למשרדים מחומרי גלם שונים, כאשר בחלקו התחתון של השטיחים יבוא משטח גומי אשר ישמש להצמדה יעילה על משטחי הריצוף בכניסה ומנע מהשטיח להחליק בעת השימוש בו.


לסיכום

בחירה נכונה של שטיחי כניסה למשרדים, יעשה את העבודה כראוי ויסייע בשמירה על הניקיון בתוך המשרדים ברמה סבירה ונעימה לעובדים וללקוחות המזדמנים למקום מעת לעת. המבחר לשטיחי כניסה למשרדים רחב ומגוון ויש לבחור שטיח שיעשה את העבודה בצורה היעילה והאפקטיבית ביותר.

רוני
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: