עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

הוראות הרכבה וכיוון של מסך אוויר

26/04/2018 11:59
רוני
מסך אוויר, התקנת מסך אוויר

אחד השיפורים הטכנולוגיים והאפקטיביים שפותחו בשנים האחרונות עבור מרכזי קניות, מקומות ציבוריים, חנות ועוד הוא התקנת מסך אוויר בכניסה וביציאה ממקומות אלו. מסך אוויר מפיק סילון אוויר מהיר לכל רוחב הכניסה ויוצר מיסוך יעיל בהפרשי טמפרטורה מרביים של 28 מעלות צלזיוס. סילון האוויר המהיר מפריד בין אזור חם לאזור קר, מונע חדירת אבק, ריחות, פיח, חרקים ומזהמים אחרים לאזור הפנימי המוגן.

התקנה של מסך אוויר

בכדי שמסך האוויר יעשה את עבודתו בצורה אפקטיבית, יש להתקינו לפי הוראות ההרכבה וכיוון מותאם. מסך האוויר מונע בריחת אוויר ממקומות ממוזגים וחוסך עלויות והוצאות חשמל. חשוב להתקין מסך אוויר במקומות בהם קיימת תנועה גדלה של כניסה ויציאה ממקומות מרכזיים.


במסך אוויר המותקן מעל כניסה למבנה חייב להיות מותאם לרוחב הפתח וגובהו כך שבחירת סוג מסך האוויר מותנה בנתונים אלו כדי שיהיה לו אפקט של כיסוי ומיסוך מלא. ניתן לכוון את זריקת האוויר של המסך בכל זווית בהתאם. הרכבת מסך האוויר תלויה גם בסוג הפתח הקיים במבנה. אם מעל הפתח למבנה ישנו קיר או חגורת בטון ניתן להתקין את מסך האוויר על מתלה תואם לקיר כפי שתולים מזגנים. במקרים בהם אין קיר מעל הפתח, ניתן לתלות את מסך האוויר עם מתלה תיקרה תואם.

הוראות התקנה והרכבה

בהוראות ההרכבה והתקנת המסך ישנו מפרט הנחיות מדויק להתקנה בטוחה ובעלת אפקטיביות. יש לעקוב אחר ההנחיות ולהיצמד אליהן בצורה מדויקת. ישנם גם הנחיות מה מותר ומה מומלץ לבצע וכן הנחיות מה לא לבצע. כדי לקבל את מירב היעילות חשוב להתקין את המסך אוויר בצורה יציבה. כמו כל מוצר חשמלי יש לבצע תחזוקה מונעת מעת לעת אך ללא כימיקלים, גז, וחומרים דליקים. כמו כן יש להימנע מכניסת נוזלים למנוע.


היצמדות להוראות ההרכבה, ושימוש נכון ועפ"י הוראות ההפעלה, יבטיחו לכם מקסימום יעילות ואפקטיביות של פתרונות אקלים חכמים למקומות מרכזיים לאורך שנים רבות.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: