עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

החשיבות של שערי כנף לכיוון תנועת הלקוחות

26/04/2018 12:28
רוני
שערי כנף

סוגים שונים של שערי כנף יכולים לסייע לשמור על אבטחת מקומות מרכזיים ולהבטיח רמה גבוהה של בטיחות עבור המבקרים, העובדים והספקים. דרך זו קלה להסדרת התנועה והסדר במקומות מרכזיים ומאפשר שליטה ובקרה מסודרת. יתרון נוסף שיש לשערי כנף במקומות מרכזיים הוא אמצעי הגנה ובטחון מפני חדירה אפשרית בניגוד לתנועה הזורמת במקום כך שאם למשל שערי הכנף מוצבים בכניסה או יציאה ממקום מרכזי הרי שהתנועה לא תתבצע בכיוון ההפוך.

שליטה בכיוון הלקוחות באמצעות שערי כנף

שער כנף הנו שער שנפתח על ציר כלפי פנים וחוץ. היתרון שלו הוא התקנה פשוטה ומחיר נמוך. את שער הכנף אפשר לבחור עם כנף אחת או שתיים. שערי כנף נפוצים בעיקר במקומות מרכזיים כמו: רשתות קמעונאיות, בנקים, שדות תעופה בשטחים בהם מתבצעים ביקורות ועוד. ניתן להשיג שערי כנף במגוון דגמים והם מותאמים לצרכי הלקוח מבחינת מידות, שיטת תפעול, נראות אסתטית ומחיר, כגון: שערי כנף בצורת מעקה או אפילו כסורג דקורטיבי.  בנוסף, הם לא דורשים מרחב גדול לצורך ההתקנה אבל כן מחייבים מקום פנוי שאליו ייפתחו הכנפיים.


כל שער כנף יכול לשמש כפתרון הגנה ואבטחה בטיחותי עבור העסק, אך הוא מחייב היערכות מוקדמת. כדי להתאים את סוג השער לייעוד אותו אתם רוצים להשיג, יש לבדוק מה תדירות הפתיחה והסגירה של השער. תדירות גבוהה תחייב שימוש במנוע חשמלי, בעוד תדירות נמוכה תאפשר לבעלי העסק לחסוך בהוצאות באמצעות שער ידני.


החשיבות של שערי הכנף בהסדרת התנועה, נותנת מענה אפקטיבי אך, כדאי להשוות בין הדגמים השונים לפי החשיבות במהירות הפתיחה. בעסקים עם רמת תנועה גבוהה של  אנשים, מחייבת גם רמה גבוהה של שמירה על הסדר ואבטחה, יש אפשרות להתקין שערי כנף שמסוגלים להיפתח ולהיסגר בשניות בודדות בלבד.


בבחירת שימוש בשערי כנף חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים שציינו לעיל ולהתקין שערי כנף איכותיים הנותנים פתרון מושלם בהתאם לתנועה הקיימת במקומות המרכזיים והשונים.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: