עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

שערי כנף

02/09/2018 18:10
רוני
שערי כנף, ציוד הכוונה

מה הם שערי כנף?

שערי כנף אלה שערים שנפתחים כלפי חוץ או פנים. הם מיועדים להכוונת קהל במקומות שונים, החל מקניונים, בנייני עסקים, תערוכות, כנסים, חניות וחנויות שונות. שערי כנף משמשים לפתרון עבור ביצוע של כניסות מסודרות למקום ואם בעל העסק לא רוצה שהיציאה תתבצע מאותו אזור. 

למה חשוב שיהיו שערי כנף בעסק שלך?

בפתיחת כל עסק או חלל עבור לקוחות נדרש לצייד את העסק במוצרים שיעניקו ללקוחות מענה נוח במהלך הימצאותם במקום. לכן מאוד מומלץ להשתמש בין היתר בשערי כנף שמסייעים ביצירת פתרונות המתנה, כניסה מסודרת והכוונה אידאלית ויעילה לכל סוג לקוח. שערי כנף מוכרחים להיות קלים ומהירים לשימוש על מנת לא למנוע מהלקוח להתעכב בעת הכניסה למקום העסק. כמו כן, צריך להיות מנגנון למקרה חירום המכונה גם "מנגנון פאניקה".

שערי כנף מגיעים במגוון גדלים, חד כיוונים, או דו כיונים ומאפשר להיות בשליטה בכיוון תנועת לקוחות. חשוב לוודא ברכישת שערי כנף  כי הם מתואמים לדרישות מכבי אש ומשטרה בהתאם לדרישות תקן במקרי חירום.

לסיכום

שערי כנף ניתן למצוא כמעט בכל בית עסק מסוגים שונים ומגוונים. לאף אדם זה לא נעים לצאת מסופרמארקט עם המון שקיות ועשרות אנשים נכנסים מאיפה שהיציאה. זה מעורר אצל אנשים חווית צפיפות ומועקה והם יזכרו את העסק שלכם כחוויה לא נעימה. לכן  כלי זה נוח ויעיל עבור יצירת סדר, הפחתה בצפיפות ויצירת אווירה נעימה בכל בית עסק על ידי שליטה בסדרי כניסה ויציאה של המקום.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: